• Středa 27. května 2020
  • Svátek má Valdemar
  • Zítra má svátek Vilém
Valtra_logo
manfiltre logo
baldwin_headerlogo
Orlen_logo
TOPlist

Vyvíječ vodíku HHO – Generátor

GENERÁTOR  HHO

Montáž – prodej

 

Popis technologie

Instalací a následným přidáváním HHO plynu vyvíječem do sání motoru, zvyšujete efektivitu spalování motoru, tím dochází k většímu počtu ujetých km než bez používání zařízení, snížení emisí vozu, zvětšením kroutícího momentu motoru, lepší kultivovaností, ztišení a zvýšení oktanového čísla

Tato novinka získává stále větší popularitu všude ve světě. “Jezděte na vodu” ve Vašem voze i Vy … Je to bezpečné, ušetříte nemalé finance za palivo, prodloužíte životnost Vašeho motoru a systém můžete během krátké doby přemontovat i do jiného vozu.

Hlavní výhody generátoru HHO

– Úspory až 20% za palivo!

– Zvýšíte výkon a zlepšíte chod motoru!

– Rapidně snížíte vypouštěné CO2!

– Snížíte teplotu motoru!

– Odstraníte karbon a usazeniny v motoru! Nové již nevzniknou!

– Snížíte hlučnost motoru!

– Prodloužíte jeho životnost!

– Jednoduchost a spolehlivost zaručují dlouhou životnost zařízení.

– Malé rozměry 130X180X60mm 1,7kg

– Velmi malá počáteční investice a rychlá návratnost.Funguje na BENZIN,DIESEL i LPG motory

– Po montáži splní každé vozidlo emisní kontrolu. Vozidlo zcela ztratí kouřivost

– Šetříte palivo a drasticky snižujete emise Vašeho vozu a tím nejste lhostejní ke svému okolí

Elektřinou z vozidla je napájen HHO generátor, který elektrolýzou vody produkuje vodík a kyslík (HHO) . Tato směs je následně přiváděna do sacího potrubí motoru, za vzduchový filtr,váhy vzduchu.

HHO, které je extrémně rychle vznětlivé, výrazně podporuje hoření. V motoru se smíchá s nasátým vzduchem, palivem-uhlovodíky a směs pak v momentě zápalu, chytne ve spalovacím prostoru rychleji než bez HHO a výrazně tak zvýší efektivitu spalování.

HHO v motoru podpoří mnohem účinnější spalování fosilního paliva, pomůže využít mnohem více této energie, větší silou stlačí píst a tím se zvyšuje počet ujetých KM za stejné množství paliva! Palivo není využito ze sta procent, ale pohybuje se někde kolem 20-30prct

HHO pomůže v momentě zápalu, díky extrémně rychlé výbušnosti, k okamžitému hoření v celém spalovacím prostoru a tím se zvýší efektivita spalování. Měření ukázala nejen snížení emisí, kouřivosti, ale také snížení teploty výfukových plynů, což dokazuje větší efektivitu hoření paliv!

Vozidlo se tak stane částečně hybridní, vzhledem k použití vody, jako paliva.

Obrovskou výhodou je fakt, že se HHO nikde neskladuje, ale vyrábí se elektrolýzou vody pouze v době, kdy je vůz v provozu. Koncentrace je 66% vodík a 34% kyslík. Tím odpadá starost se skladováním a bezpečností provozu, neboť malé množství HHO, které je takto vyrobeno, si motor okamžitě přisaje a využije pro účinnější spalování v motorech jedoucích na benzín, naftu či LPG.

Díky spalovaní HHO se v motoru odstraní usazeniny, karbon, lehce se zvýší výkon, sníží se hlučnost, spotřeba paliv a hlavně množství vypouštěných EMISÍ (20 – 70%)

Použití vodíku ve spalovacích motorech není novinka. První patenty byly již v roce 1916. Tato technologie rapidně snižuje množství vypouštěného CO2 a ostatních emisí. Zároveň funguje jako levná a ekologická alternativa paliva budoucnosti.

Jediné emise, které vzniknou spálením vodíku, je vodní pára, která se dostane opět do atmosféry. Voda je nekončící zdroj energie, je zdarma a její využití má obrovský potenciál použití.

Důležité upozornění pro generátor  HHO

V současné době NENÍ používání HHO systému ve vozidle, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a jeho užívání, instalace do vozidla a jakákoliv manipulace se zařízením je pouze a jen na vlastní odpovědnost kupujícího.