• Středa 27. května 2020
  • Svátek má Valdemar
  • Zítra má svátek Vilém
Valtra_logo
manfiltre logo
baldwin_headerlogo
Orlen_logo
TOPlist

Automobily – servis a náhradní díly

Automobily – Náhrádní díly

Prodej – servis

ORIGINÁLNÍ NEBO ZNAČKOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY  pro automobily 

Rozhodně značkové: srovnatelná kvalita, nesrovnatelně výhodnější ceny!

Všichni majitelé aut by právě v dnešní nelehké době měli vědět, že existuje cesta, jak při opravě a provozu svých vozidel výrazně ušetřit, aniž by přitom byli nuceni dělat kompromis v oblasti kvality používaných náhradních dílů. Mnoho motoristů totiž vůbec netuší, že mají na výběr – buď zvolit tzv. originální díly, nebo díly značkové. Jaký je mezi nimi ale rozdíl?

Uvádí se, že jen zhruba 25 % dílů v moderních vozidlech je vyráběno přímo samotnou automobilkou a zbylých 75 % pochází od jiných výrobců. Jen malou část dílů tak lze považovat za skutečně originální. Ti stejní výrobci, kteří své díly dodávají do montážních hal automobilek, své výrobky dodávají také přímo na trh s náhradními díly, tzv. „aftermarket“. Jde přitom o naprosto stejné díly jako v případě jejich dodávky do automobilky, pouze jsou v balení samotného výrobce dílu s jeho značkou – odtud jejich označení „značkové

Z jedné výrobní linky na náhradní díly tak pochází dva zcela stejné výrobky, které se od sebe liší pouze krabičkou, ve které jsou zabaleny.

Motorista, který si však mezi originálním a značkovým dílem vybírá, ucítí ještě jeden znatelný rozdíl, a to v ceně výrobku, která je u značkového dílu často o desítky procent nižší než u originálu.

Zákazník si tak vždy může vybrat z několika cenových i kvalitativních řad náhradních dílů podle toho, co pro svůj vůz preferuje.

Kde se s nabídkou seznámit a jak objednávat?

•   Rychle a pohodlně přímo zde.

Kupujte značkové náhradní díly a neplaťte zbytečně za logo automobilky na krabičce. Výrazně ušetříte a neslevíte přitom z kvality výrobku!

 

AUTORIZOVANÝ NEBO NEZÁVISLÝ SERVIS?
Výběr nezávislého se vyplatí!

Možnost volby má motorista nejen v oblasti náhradních dílů, ale i ve výběru servisu, kterému své Auto svěří do péče.   Rozhodnout se může buď pro servis autorizovaný, nebo pro servis nezávislý.

Nezávislé autoservisy přitom představují plnohodnotnou alternativu pro údržbu jakéhokoli vozidla. Mohou provádět veškeré servisní úkony na vozidle, a to i v době jeho záruční lhůty, která tím není nikterak dotčena. Postaral se o to totiž prvek evropské legislativy, známý pod názvem bloková výjimka (nařízení Komise ES 1400/2002). Týká se například servisních prohlídek předepsaných výrobcem, prav a výměny dílů opotřebených provozem či oprav po haváriích. Jediným případem, kdy by měl majitel vozu v záruční lhůtě navštívit „značkový servis“ jsou  reklamace vadných dílů ve vozidle použitých při jeho výrobě.

 

Svěřte své auto do péče nezávislého servisu. Příjemně vás překvapí jejich profesionalita a osobní přístup. Ušetříte až polovinu ceny a to bez kompromisu v kvalitě!

 

Orlen Oil

 

Společnost Orlen Oil Česko, s.r.o.oleje a maziva  byla založena v roce 2005. Patří do skupiny PKN Orlen. ORLEN OIL patří mezi nejvýznamnější výrobce olejů a maziv v evropském regionu. Od této firmy Vám nabízíme motorové a převodové oleje. V poměru cena-kvalita jsou výrobky firmy Orlen výhodné.